Showdown In The Sky - Měřění sil v nebi

12. února 2010 v 17:04 | Tarix |  Novinky, oznámení, problémy
Přeloženo z bionicle.com

Showdown In The Sky

Mata Nui byl zaneprázdněn, protože porazil Skrall vůdce Tůma a pomáhá Glatorian a Agori sjednotit na Bara Magna. Jeho úkol osvobodit svůj lid, otroctví zlo Makuta, pokračuje, když se cesty na sever. Tam zjistí, starobylé pevnosti Velké bytosti, jeho tvůrci. Uvnitř Mata Nui objeví zdroj energie tak velká, že by mohla přinést menší robot našel na Bara Magna zpět k životu.

Mata Nui přesvědčuje Raanu, vůdce Agori, aby mohl používat Bara Magna robot zachránit svůj lid, a naplnit svůj osud. Neochotně, Agori opustit své nové mega-vesnice a dívat se Mata Nui opravy a zvýšit robot, který jako svůj domov, na krátkou dobu. Just in time - daleko-off Makuta, vycítil novou hrozbou, listy oceánu planety a přináší jeho obrovský robot formuláře Bara Magna s cílem rozdrtit Mata Nui za dobré.

Dva masivní roboti - ten, který obsahuje tisíce Matoran a Toa - vhazování nad mraky, když vesničané a válečníci běhají níže. Novým hrozbám čelit Glatorian a Agori: hordy žluté Rahkshi, Piraka bojovníky, a zbytky útoku Skrall.

Mezitím, uvnitř obří robot Makuta, Toa Tahu a jeho přítel Takanuva, Toa světla, podařilo uprchnout a kontaktní Glatorian Gresh na povrchu Bara Magna. Snaží se pomáhat v boji nelítostní bojovníci, že Makuta se rozpoutala, ale jsou nesmírně přesile. Masku života, Mata Nui pomáhat v boji proti Makuta, pomáhá Tahu transformováním ho do jeho původní podoby, aby mohl ne silný pancíř, který se zastaví Rahkshi v jejich stopy. Ale dříve, než Tahu mohou shromáždit všech šest kusů, některé jsou ukradené!

Bitva zuří nad a pod. Tahu a jeho přátelé zoufale hledat zlaté brnění, které mohou obrátit trend v místě konfliktu. Tyčící se vysoko nad, Mata Nui bojuje s jeho menší robot tělo proti mnohem větší a silnější robot, ovládané Makuta. Jeho konečný osud lze splnit pouze poté, co porazil Makuta - ale on má sílu porazit svého nepřítele, jakož i léčit planetu?


Zajímavé čtení
Doufám, že bude další Bionicle film

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jackb jackb | E-mail | Web | 8. března 2010 v 18:28 | Reagovat

dobry dobry skvěli prijdte na muj web je skveli!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama