Listopad 2008

Nové povolání v parku

29. listopadu 2008 v 18:37 | Tarix |  Vtipy bionicle
Turaga Dume pozoruje v parku Jallera a Kongua při práci. Jaller do země vykope díru, Kongu ji zase zakopá, o deset metrů dál zase Jaller vykope díru, Kongu ji zase zakopá. Turaga Dume se zvedne a jde se jich zeptat co to dělají: Co to tu děláte? ty tady vykopeš díru, ty ji zase zakopáš, co to má být?
Jaller: Původně jsme byli tři, ale ten co do těch děr dává ty stromy, ten je nemocný.

Skoro celé video Mistika

24. listopadu 2008 v 19:36 | Tarix |  Mistika
Skoro celé video Mistika můžete shlédnout zde.

Toa Nuva se dostali do Metru-Nui, kde zahájili velkou oslavu. Makutův duch, ale pronikne do těla Mata Nuie a bude ho ovládat (to vysvětlujou ty červené oči) všichni Toa, Matorané a duch Mata Nui v masce života odletí do jiného vesmíru (možná planety), kde se seznámí s dalšími Bionicli (např. Glatoriány) a budou tvořit nadvládu, aby mohli Makutu porazit.

Tohle si myslím já.

Epilog

24. listopadu 2008 v 17:05 Mistika
Epilog

Oslavy se šíří skvělým městem Metru Nui. Toa Nuva, Takanuva, a osvobozený av-Matorané unikli z Karda Nui těsně předtím, než se jeskyně naplnila vodou. Makuta uvězněni v Karda Nui neměli takové štěstí a byli zničeni.

Velký Duch se probudil a rovnováha se vrátila do vesmíru.

Zrovna když Turaga Dume začal blahopřát ochranitelům města, studený vítr se rozlil po divácích a hlas se rozehřměl ze všech stran. Byl to hlas, o kterém byli všichni přesvědčeni, že ho již nikdy neuslyší - hlas Makuty Teridaxe, vůdce Bratrstva Makuty.

"Jsem všude. Jsem vše, co vidíte."

Toa Matoro přinesl zpět z mrtvých tělesnou podobu Mata Nui, ale než se vrátilo vědomí Velkého Ducha, Makuta Teridax ho převzal. Potom už jen musel počkat, než Toa Nuva dosáhnou svého osudu a vrátí vědomí velké podobě Mata Nui. Makutova vůle nyní ovládá tělo Velkého Ducha, celý vesmír Toa a Matoranů. Ďábelský smích otřásá každou plochou v Metru Nui.


Otřesy protínají zem. Chyceny a zachovány ve zlaté Masce Života, mysl a duch Mata Nui jsou vystřeleny do vesmíru na cestu, jejíž cíl nikdo nemohl znát...

Nádherní Glatoriáni-poslední obrázky

23. listopadu 2008 v 10:51 | Tarix |  Glatorian
greshsetfotoir4.png
Gresh-výborný
malumsetfototx5.png
Malum-o dost se zlepšil (výborný)
skrallsetfotoer4.png
Skrall-výborný
strakksetfotobh9.png
Strakk-mohl by být lepší
tarixsetfotomy8.png
Tarix-výborný
voroxsetfotoym2.png
Vorox-chvalitebný

Nádherní Glatoriáni-krabice

18. listopadu 2008 v 17:00 | Tarix |  Glatorian
Bionicle zesk 8977 box by leggymclego.Bionicle vorox 8983 box by leggymclego.Bionicle atakus 8972 box by leggymclego.Bionicle skrall 8978 box by leggymclego.Bionicle raanu 8973 box by leggymclego.

Bionicle berix 8975 box by leggymclego.Bionicle tarix 8981 box by leggymclego.Bionicle metus 8976 box by leggymclego.Bionicle strakk 8982 box by leggymclego.Bionicle tarduk 8974 box by leggymclego.Bionicle gresh 8980 box by leggymclego.Bionicle tuma 8991 box by leggymclego.Bionicle fero and skirmix 8990 box by leggymclego.
No nejsou nádherní? Mě se líbí všichni až na Berixe.

Valstní kampaně-Mistika game

8. listopadu 2008 v 17:38 | Tarix |  Mistika
Vytvořte vlastní kampaně ve hře Mistika game. Spusťte hru, klikněte na User levels (vytvoř level) a potom klikněte na login or sign up (přihlásit či registrovat se), zaregistrujte se, potom otevřete svůj e-mail a účet aktivujte. Pak se vám automaticky spustí Mistika game, klikněte na user level a otevře se vám seznam levlů vytvořených někým jiným. každý level má svůj kód (např. novak123_5)

moje levely:

sasa5413_1
sasa5413_3
sasa5413_6
sasa5413_7
sasa5413_4
me6700_1
me6700_2

Pro některé levely lze hlasovat: Po dohrání levelu klikněte na continue (pokračovat) a pokud lze pro level hlasovat tak tam máte v ředě šest znaků Ki-Nui z toho jeden zlatý to znamená jeden bod, pokud chcete dát víc bodů klikněte na býlí Ki-nui a zezlátne, podle toho kolik je Ki-Nui zlatých, tolik dáte bodů, potom klikněte na vote (hlasuj)

Prosím, hlasněte pro mě co největším počtem bodů.

Gimp škodí počítačům!

8. listopadu 2008 v 16:15 | Tarix |  Novinky, oznámení, problémy
Aplikace gimp, kterou lze stáhnout na stahuj.cz nese s sebou i viry nebo nezabezpečené programy. Určitě k vůli tomuhle se mi pokazil počítač a tak vám radím: nestahujte nezabespečené programy jako gimp , který třeba dokáže nádherně graficky upravit obrázky či fotky

Komix-závěr

7. listopadu 2008 v 17:25 | Tarix |  Mistika
Scan0054.jpg Batlle for power picture by pompomperson
Scan0055.jpg picture by pompomperson
Scan0056.jpg picture by pompomperson
Scan0057.jpg picture by pompomperson
Scan0058.jpg picture by pompomperson
Scan0059.jpg picture by pompomperson
Scan0060.jpg picture by pompomperson
Scan0061.jpg picture by pompomperson
Scan0062.jpg picture by pompomperson
Scan0063.jpg picture by pompomperson
Scan0064.jpg picture by pompomperson
Scan0065.jpg picture by pompomperson
Scan0066.jpg picture by pompomperson
Scan0067.jpg picture by pompomperson
Scan0068.jpg picture by pompomperson
Scan0069.jpg picture by pompomperson
Scan0070.jpg picture by pompomperson
Scan0071.jpg picture by pompomperson
Scan0072.jpg picture by pompomperson
Scan0073.jpg picture by pompomperson

Podle posledních dvou obrázků jsem usoudil, že po zničení Makutovy hvězdy se země Bionicle zničila, masku života to vymrštilo až nevim kam a na tomto posledním obázku ten Toa podobající se Matorovi Inikovi našel velký dílek Mata Nuiovi nohy či ruky. Ponořme se tedy do hlubin příběhů Glatoriánů.


Mata Nui

7. listopadu 2008 v 16:56 | Tarix |  Mistika
Mata Nui

Hluboko pod nekonečným oceánem, v srdci obrovské jeskyně, energie pulzuje skrz skálu. Stroje, které nehybně seděly tisíc století, se otřesou a pomalu rozhýbou, otřásajíc vesmírem. Síla se řítí dlouho nepoužívanými vodiči a rozlévá se dále a dále od Karda Nui.

Voda se vlní okolo opuštěného ostrova Mata Nui, který byl zbaven všeho života a porostu hordami Bohroků. Mocné zemětřesení otřásá zemí a obrovské kusy kamene a špíny se valí do oceánu. Obrovský otřes rozpoltí zemi uprostřed opuštěného ostrova, každá strana valící se do oceánu, tlačena zespodu něčím masivním.

Daleko na jih, na východ i na západ se voda viří, jak se podvodní otřesy šíří pod hladinou. Gigantické víry se utváří a zase mizí. Moře samo se zvedá až k nebesům. Dvě poloviny ostrova víří již zpěněné vody - při tom jak se sesunují a rozpadají do maelstromu.

Obrovská kovová protodermová hlava se vynořuje zpod ruin trosky, která kdysi bývala krásným ostrovem. Voda, špína a skála se valí z jejího obličeje a hlava stoupá výš a výš k nebesům. Titanská ramena rozhrnují oceán a objevuje se podobně veliká hruď. Pomalu! Robot se vzpřimuje a ční nad mraky poprvé za sto tisíc let. Žluté paprsky svítí z jeho očí, když pozoruje oceán pod sebou.

Mata Nui povstal.